نمایش خبر

دانشگاه جیرفت / نمایش خبر
آزمون دکتر تخصصی نیمه متمرکز سال 1401 با تدابیر ویژه کرونایی در دانشگاه جیرفت برگزار شد.
نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون دکتری تخصصی سال 1401 جنوب استان کرمان با رقابت 648 داوطلب در دانشگاه جیرفت برگزار شد..

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه جیرفت، دکتر امید علی اسماعیلی پور در حاشیه برگزاری این آزمون که با بازدید امام جمعه جیرفت و رئیس دانشگاه جیرفت همراه بود افزود: آزمون دکتری تخصصی سال 1401 روز جمعه در یک نوبت صبح در شش حوزه امتحانی با فاصله حداقل یک و نیم متر از یکدیگر در دانشگاه جیرفت برگزار شد.

وی با بیان این مطلب که این آزمون در جنوب کرمان در دانشگاه جیرفت برگزار شد تصریح کرد: بیش از 600 داوطلب در این آزمون شرکت کرده‌اند که از این تعداد 280 نفر زن و 368 نفر مرد بودند.

دکتر اسماعیلی پور با بیان این مطلب مجموعه دانشگاه جیرفت برای هرچه بهتر برگزار شدن این آزمون تلاش کردنه اند خاطرنشان کرد: بیش از 70 نفر عوامل اجرایی این آزمون بوده اند، که توانستند به نحو احسن این آزمون را با رعایت کامل نکات بهداشتی برگزار کنند.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه جیرفت گفت: این آزمون در جنوب استان کرمان تنها در دانشگاه جیرفت برگزار شد.

نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور ضمن قدردانی از حساسیت همه دستگاه‌های اجرای شهرستان جیرفت برای برگزاری این آزمون افزود: از همه دستگاه‌های اجرایی به ویژه فرمانداری، آموزش و پرورش، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی، دانشگاه علوم پزشکی، اداره اطلاعات، شهرداری، اورژانس 115، مرکز بهداشت، مخابرات و اداره برق شهرستان که دانشگاه جیرفت را در برگزاری این آزمون استخدامی همیاری کردند تشکر نمود.

صبح امروز امام جمعه جیرفت به همراه رئیس دانشگاه جیرفت ضمن بازدید از حوزه های برگزاری آزمون دکتر تخصصی 1401 از برگزار کنندگاه این آزمون که با رعایت نکات بهداشتی همراه بود قدر دانی کرد.

دانشگاه جیرفت برگزار کننده آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور در جنوب کرمان است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
منبع: روابط عمومی دانشگاه جیرفت
 
*نام
ایمیل
*نظر